Premier League

Topnici tek u nastavku slomili otpor Svraka za nova tri boda

Nakon što su ih prije par dana izbacili iz FA Cupa, Arsenal je ponovno bio bolji od Newcastlea. Rezultat prvenstvene utakmice u okviru 19. kola glasio je 3:0 za Topnike.
Sport / Nogomet | 19. 01. 2021. u 06:15 Bljesak.info

Čini se da je Artetina momčad počela čvršće hvatati konce u engleskoj Premier ligi.

Na Emiratesu je sa 3:0 svladan Newcastle, čime je Arsenal nastavio pozitivan niz u posljednjih pet kola, upisavši četiri pobjede i remi.

Dva pogotka zabio je Pierre-Emerick Aubameyang (50, 77), a jedan je dodao Bukayo Saka (60).

Arsenal je po 15. put u zadnjih 16 međusobnih mečeva savladao Newcastle. Svrake su se držale prvih 45 minuta, ali u nastavku su se raspali.

Ovom pobjedom Arsenal je 10. sa 27 bodova, dok je Newcastle 15. sa osam bodova manje.