osijek odnio bod

Tino Sušić zabio fenomenalan gol

Sport / Nogomet | 01. 03. 2016. u 20:59 S. M.

Nakon dva uzastopna poraza, od Lokomotive i Rijeke, nogometaši Hajduka su u utorak u 25. kolu Prve HNL na Poljudu remizirali protiv Osijeka 2:2, a remi gostima donio je Benedik Mioč u petoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su poveli već u 7. minuti. Obrana Hajduka naivno je ispala iz igre, Lesjak je uposlio Tomislava Šoršu koji rutinirano pogađa mrežu. No, radost gostiju kratko je trajala, budući da je u 11. minuti Tino Sven Sušić fenomenalnim udarcem sa 28 metara donio Hajduku izjednačenje.

Bolja igra Hajduka urodila je plodom u 36. minuti nakon slobodnog udarca sa desnog boka. Milić je lijepo ubacio na drugu vratnicu, a Zoran Nižić iz neposredne blizine posprema loptu u mrežu.

I kad je izgledalo da će Hajduk doći do pobjede, u petoj minuti sudačke nadoknade Benedik Mioč je Osijeku donio izjednačenje 2:2.