Premier League

Svladali Watford: West Ham na milimetar od ostanka u Premierligi

West Ham je do važne pobjede stigao odličnim početkom susreta, nakon samo 10 minuta vodio je sa 2:0 golovima Antonija (6) i Součeka (10), da bi prije odlaska na odmor Rice (36) odličnim udarcem s distance povisio na 3:0.
Sport / Nogomet | 18. 07. 2020. u 11:33 Bljesak.info

Nogometaši West Hama u petak su u posljednjem dvoboju 36. kola engleskog prvenstva kao domaćini svladali Watford sa 3:1 (3:0) i tako praktički osigurali ostanak u društvu najboljih.

U nastavku su gosti bili bolji, ali uspjeli su tek smanjiti zaostatak golom Deeneya (49).

West Ham dva kola prije kraja prvenstva zauzima 15. mjesto sa 37 bodova, tri više od 17. Watforda, a šest više od 18. Bournemoutha i 19. Aston Ville koji se nalaze u zoni ispadanja.

Uz to što ima šest bodova više, West Ham ima i bolju razliku pogodaka od Bournemoutha i Aston Ville.