bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Zmajevi kod Vatrenih

Šuker ugostio Begića i Beusa, tema: Suradnja dvaju Saveza

21.10.2016. u 11:45
text

Predsjednik Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine Elvedin Begić i potpredsjednik Ivan Beus posjetili su danas Hrvatski nogometni savez, gdje ih je ugostio predsjednik Davor Šuker.

Razgovaralo se o suradnji dva saveza, a Šuker je nakon sastanka izjavio da posjeta potvrđuje prijateljske odnose koje HNS gaji sa savezima iz okruženja.

“Imamo puno zajedničkih tema i slične izazove s kojima se suočavamo, pa si razmjenom iskustva sigurno možemo pomoći. Razgovarali smo naravno i o kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, a nadam se da će se obje reprezentacije plasirati u Rusiju, iako imamo zahtjevne suparnike”, kazao je Šuker.

Begić je istaknuo da je uvijek dobro čuti više o iskustvima i organizaciji Hrvatskog nogometnog saveza koji smatra za lidera u regiji.

“Temelji dobre suradnje već su postavljeni, a želja je oba saveza nastaviti izmjenjivati znanja, iskustva i rješenja za različite izazove”, naglasio je predsjednik NSBiH.

comment icon
svi komentari (0)