La Liga

Suarez vratio Aletico na vrh

Šime Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Atletico.
Sport / Nogomet | 03. 01. 2021. u 18:54 Bljesak.info

Pogotkom Luisa Suareza u zadnjoj minuti Atletico Madrid je kao gost pobijedio u 17. kolu Primere u gostima Alaves s 2-1 i vratio se na čelo tablice.

Atletico je vodio od 42. minute golom Marcosa Lorentea na dodavanje Suareza, a od 63. je imao i igrača više, zbog isključenja Victora Laguardie. No, Alaves je u 84. minuti uspio izjednačiti autogolom Felipea. Momčad Diega Simeona je dokraja opsjedala vrata baskijske momčadi i to se isplatilo u 90. minuti kada je iz gužve zabio Suarez.

Atletico je opet prvi na tablici sa 38 bodova, dva više i dvije utakmice manje od drugoplasiranog Real Madrida.

Ranije je Athletic u Bilbau golom Muniaina (25) svladao Elche s 1-0, ali su Baski odmah nakon utakmice objavili da su uručili otkaz treneru Gaizki Garitanu.