Premiership

Spursi u posljednjim trenucima ostali bez pobjede na gostovanju

Momčad Josea Mourinha je vodila već nakon 57 sekundi kada je pogodio Francuz Tanguy Ndombele, a Wolvesi su izbjegli poraz golom Romaina Saissa nakon udarca iz kornera u 86. minuti.
Sport / Nogomet | 27. 12. 2020. u 23:21 Bljesak.info

U zadnjem dvoboju 15. kola engleske Premierlige Wolverhampton i Tottenham su odigrali 1:1.

Momčad Josea Mourinha je vodila već nakon 57 sekundi kada je pogodio Francuz Tanguy Ndombele, a domaći su izbjegli poraz golom Romaina Saissa nakon udarca iz kornera u 86. minuti.

Tottenham je napredovao na peto mjesto s 26 bodova, šest manje od vodećeg Liverpoola, dok su Wolvesi 11. s 21 bodom.

Londonski klub je prije četiri kola bio vodeći, a otad su u četiri utakmice uzeli samo dva boda.

Neodlučeno 1:1 odigrali su i Liverpool - WBA, na Anfieldu, dok je na Olimpijskom stadionu u Londonu u dvoboju između West Hama i Brightona  rezultat glasio 2:2.