Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Turbulencije u Savezu

Smijenjena kompletna sudačka komisija!

Do sukoba unutar sudačkog povjerenstva došlo je nakon prošlog kola i utakmice Željezničara i Olimpika poslije koje su se iz Željezničara žalili na suđenje Matea Muse iz Čitluka.

Odbor za hitnost Nogometnog saveza BiH, na sastanku održanom danas, donio je odluku da se smijeni Odbor za suce i suđenje.

Smijenjeni su Hrvoje Turudić, Ibrahim Hasanbegović, Muamer Bureković, Ognjen Valjić, Dragan Banjac i Miro Hrkač. Sukob unutar odbora za suđenje tinja odavno, eskalirao je nakon utakmice Borca i Veleža, te "slučaja Gigović", a bilo je i ekscesa nakon ovog kola.

Mateo Musa je žestoko kažnjen za suđenje na utakmici Željezničara i Olimpika, a do "nesuglasica" došlo je zbog delegiranja sudaca za sljedeće kolo.

Novi članovi Odbora za suce i suđenje NS BiH, bit će imenovani na redovnoj sjednici Izvršnog odbora koja će se održati 27. ožujka.

POVEZANO