Kup BiH

Slobodi minimalna pobjeda protiv Širokog, odluka pada na Pecari

Sport / Nogomet | 19. 10. 2016. u 15:03 D.L.

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su 1:0 od Slobode u prvom susretu osmine završnice Kupa BiH igranom u Tuzli.

Domaći su bolje otvorili susret te je Stjepanović već u 4. minuti pogodio vratnicu. Šest minuta kasnije Sloboda je vodila 1:0. Fatić je ubacio iz kornera, a Samir Perzić glavom pogodio za vodstvo. Do kraja poluvremena obje momčadi su imale po nekoliko prilika, no rezultat se nije mijenjao.

Nastavak je donio puno slabiju utakmicu, a iako su obje momčadi vodile veliku borbu na terenu, rezultat je ostao 1:0 te će se putnik među osam najboljih momčadi Kupa doznati tek nakon uzvratnog susreta koji se igra za sedam dana na Pecari.

Sloboda: Pirić, Škahić, Fatić, Efendić, Krpić, Mehmedagić, Ordagić, Stjepanović, Todorović, Zec, Merzić.

Široki Brijeg: Bilobrk, Kožul, Pandža, Barišić, Ćorić, Baraban, Sesar, Repić, Barić, Lončar, Crnov.