Drže vrh s gol razlikom +45

Širokobriježanke s 11:0 razbile fenjerašice iz Mostara

Sport / Nogomet | 14. 10. 2017. u 12:35 Bljesak.info

Nogometašice Širokog Brijega s velikih 11:0 slavile su protiv ŽN/FK Mostara u susretu petog kola Prve ženske lige Federacije BiH igranom na glavnom terenu Trening kampa ''Musa-Karačić''.

Širokobriježanke nakon pet kola drže vrh ljestvice s pet pobjeda uz gol-razliku +45 bez ijednog primljenog pogotka.

Slavica Glavota u strijelce se upisala čak četiri puta. Gostujuću vratarku Đejnu Mandru svladala je u 58., 60., 72. i 90. minuti. Pogotcima u 4., 70. i 77. minuti Katarina Ljubić je postigla hat-trick. Marija Radoš je pogađala u 55. i 63. minuti, a po jedan pogodak dodale su i Branka Bagarić te Ivana Mikulić koje su pogađale u 10. minuti, odnosno 68. minuti utakmice.

U dresu Širokog Brijega debitarala je Duvanjka Ivana Grgić koja je s još tri sugrađanke početkom sezone potpisala za klub s Pecare, a do sada nije nastupala zbog obaveza na fakultetu.

U šestom kolu očekuje ih gostovanje u Goraždu kod Libera.