Pao aluminij

Široki u finalu Istria Winter Cupa

Sport / Nogomet | 02. 02. 2017. u 17:08 S.K.

Nogometaši Širokog Brijega igrat će u finalu 7. Istria Winter Cupa.

U drugoj utakmici na turniru Plavo-bijeli su svladali slovenskog prvoligaša Aluminij s 2:1 (1:0).

Prvi gol postigao je Dejan Čabraja u 13. minuti, na 2:0 povisio je Ivan Krstanović u 71., da bi poraz momčadi iz Kidričeva u 89. minuti ublažio Josip Zeba.

S obzirom da su Široki i austrijski KSV nakon međusobnog remija na otvaranju (1:1), na kraju završili s po četiri boda i identičnom gol u razlikom (3:2), pobjednika skupine A i prvog finalista ovogodišnjeg izdanja ovog međunarodnog turnira odlučio je ždrijeb.

Odlukom ždrijeba, Široki će se u nedjelju u Novigradu boriti za naslov pobjednika turnira u Istri.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk - Ćorić, Pandža, Bralić, Marković - Sesar, Marina, Ivanković - Čabraja, Baraban, Krstanović. Trener: Goran Sablić.

SKUPINA "A": 1. Široki Brijeg 4 boda (3:2), 2. Kapfenberg 4 (3:2), 3. Aluminij 1 (2:4).