Široki slavio u nervoznoj utakmici, Bodul isključen pa se htio tući

Široki Brijeg je u derbiju 18. kola Premijer lige s 2:1 svladao Sarajevo i to nakon preokreta.
Sport / Nogomet | 28. 11. 2021. u 16:53 S.B. | Bljesak.info

Bila je to nervozna utakmica, igrana po teškom, blatnjavom i nakvašenom terenu, a viđen je i crveni karton Darku Bodulu.

Napadač Sarajeva dobio je izravni crveni karton zbog udaranja Bože Muse, a dok je izlazio netko mu je očito nešto dobacio s tribina, jer se htio obračunati s nekim tribinama.

Inače, Sarajevo je povelo u prvom poluvremenu nakon što je iz blizine pogodio Dražen Bagarić. U 51. minuti izjednačio je Tonći Mujan, a pred kraj utakmice Široki je iskoristio igrača više i došao do preokreta.

Pet minuta prije kraja Kurdić je srušio Lukića u svom šesnaestercu, a jedanaesterac je izveo Bože Vukoja i postavio konačnih 2:1.

U drugoj utakmici dana Radnik je vodio do 87. minute protiv Borca, no završilo je 1:1.