antalya

Široki s igračem manje remizirao s Odenseom

Sport / Nogomet | 14. 02. 2016. u 16:01 S. M.

U drugoj svojoj prijateljskoj utakmici na pripremama u turskoj Antalyji nogometaši Širokog Brijega odigrali su neriješeno s danskim Odenseom (1:1).

Protiv ekipe sa sedmog mjesta iz danske Superlige Široki je poveo golom Ivana Krstanovića u 42. minuti, nakon pogreške obrane Odensea. Danci su izjednačili u 60. minuti iz dvojbeno dosuđenog jedanaesterca.

Točno na današnji dan prošle godine ove momčadi su igrale također u Antalyji te su odigrale kao i danas - 1:1.

S odlukom suca nije se mogao pomiriti Ivan Sesar koji je isključen, a jedanaesterac je realizirao Rasmus Festersen. I s igračem manje Široki je mogao do pobjede. U 72. Wagner je srušen u kaznenom prostoru Odensea, no sudac nije ništa svirao.

Par minuta kasnije Brazilac iz Širokog Brijega pogodio je i vratnicu, ali do kraja se rezultat više nije mijenjao.

Zadnju utakmicu u Antalyji Široki će odigrati u srijedu protiv poljske Wisle Plock.

[FAIR PLAY] Odense Boldklub: Sudac je trebao dozvoliti ulazak novog igraa u momadi irokog BrijegaDanska momad...