Ne pomaže ni smjena trenera

Široki izgubio od "fenjeraša" na svom terenu

Široki Brijeg izgubio je od Rudara iz Prijedora s 1:3 i to nakon što je na poluvremenu imao 1:0.
Sport / Nogomet | 23. 04. 2022. u 16:46 M.V. | Bljesak.info

Široki Brijeg i dalje ne zna za izlaz iz krize. Momčad s Pecare izgubila je od Rudara iz Prijedora, do ovog 27. kola posljednje momčadi na ljestvici, rezultatom 1:3, iako je do 78. minute imala vodstvo 1:0.

Zapravo, sve golove na utakmici postigli su gostujući igrači. Pred kraj poluvremena svoju mrežu pogodio je Mario Sajak, a kada se činilo da će Široki odnijeti sva tri boda dogodio se preokret.

Prvo je u 78. minuti izjednačio Nemanja Pekija, a onda je u 84. Tomislav Knežević pogodio za 2:1. Široki nakon toga ne samo da nije uspio doći do barem boda, nego je u sudačkoj nadoknadi primio još jedan gol.

Podsjetimo, bila je to posljednja utakmica koju je vodio Jure Ivanković. Od ponedjeljka će novi šef struke Širokog biti Ivica Barbarić.

Istovremeno, Sloboda je u Tuzli došla do prve pobjede nakon skoro šest mjeseci. S 1:0 Tuzlaci su svladali Leotar.