Na Šubićevcu

Široki Brijeg remizirao sa Šibenikom

Ova dva kluba posljednji put su se sastali 20. lipnja 2011. godine.
Sport / Nogomet | 08. 02. 2020. u 16:00 Bljesak.info

Nogometaši Širokoga Brijega odigrali su neodlučeno (1:1) sa Šibenikom u pripremnom susretu igranom u subotu na stadionu Šubićevac u Šibeniku.

Širokobriježanima je ovo bila peta pripremna utakmica, a protivnik im je bila trenutno vodeća momčad 2. Hrvatske nogometne lige.

Domaći su poveli pogotkom Luke Juričića u 59. minuti, a poravnanje ''Plavo-bijelima'' donio je Stipe Jurić pogotkom u 85. minuti.

Momčad Tonija Karačića nakon ove utakmice vraća se u Široki Brijeg gdje će u svom klupskom kampu ''Musa-Karačić'' odraditi posljednji dio priprema pred nastavak prvenstva.

NK Široki Brijeg: Zlomislić (od 46. Miškić), Cipetić (od 80. Medić), Nikić (od 46. Stanić), Radeljić (od 80. Vištica), Kvesić (od 46. Barišić), Hrkać, Marić (od 46. Enin), Vukoja (od 46. Begić), Angelov (od 46. Jurić), Ćorić (od 65. Franjić), Bagarić (od 80. Sesar). Trener: Toni Karačić

HNK Šibenik: Rogić (od 46. Labrović), Pajić (od 75. Blaić), Pandža (od 75. Grdić), Vukorepa (od 75. Barišić), Pranić (od 75. Bilić), Španja (od 75. Maleš), Bulat (od 75. Rak), Ćurić (od 75. Laća), Kukec (od 46. Celić), Prince (od 75. Kendeš), Juričić (od 67 Antunović). Trener: Krunoslav Rendulić