Premiership

Sheffield i Wolverhampton do novih pobjeda, Everton i Arsenal zaboravili doći na utakmicu

Na vrhu je Liverpool sa 49 bodova, drugi Leicester City ima 39, a treći Manchester City 35.
Sport / Nogomet | 21. 12. 2019. u 18:12 Bljesak.info

Nogometaši Sheffield Uniteda i Wolverhampton Wanderersa nastavili su nizati uspješne rezultate i u 18. kolu engleskog prvenstva, Sheffield je kao gost svladao Brighton and Hove Albion sa 1-0 (1-0), dok je Wolverhampton također kao gost bio bolji od Norwich Cityja sa 2-1 (0-1).

Jedini pogodak za "noževe" u Brightonu postigao je McBurnie (23), dok su "vukovi" do pobjede u Norwichu stigli preokretom u drugom poluvremenu.

Domaći "kanarinci" poveli su preko Cantwella (17), no u nastavku su Saiss (60) i Jimenez (81) osigurali bodove gostima.

Sheffield je sada peti sa 28 bodova, jednim manje od četvrtog Chelseaja, dok je Wolverhampton šesti sa 27 bodova.

U ranije odigranom susretu Everton i Arsenal su podijelili bodove. Dvoboj trenera koji su posljednji put sjedili na klupi svojih momčadi je potpuno razočarao. Od samog početka susreta kao da jedni i drugi samo nisu željeli izgubiti te smo gledali dosadnu utakmicu bez ozbiljnih prilika.