Federalna liga

Šesta uzastopna pobjeda GOŠK-a, Bobić skinuo jedanaesterac

GOŠK iz Gabele napravio je novi korak ka povratku u Premijer ligu, ostvarivši šestu uzastopnu pobjedu u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine.
Sport / Nogomet | 10. 10. 2021. u 17:19 S.B. | Bljesak.info

Momčad Ivana Bubala svladala je s 1:0 Mladost u Doboju kod Kaknja i ostala je na vrhu prvoligaške ljestvice nakon devet odigranih kola.

Junak GOŠK-a bio je Adnan Bobić koji je u 77. minuti obranio jedanaesterac Anelu Dediću, a samo osam minuta kasnije i GOŠK je dobio penal, kojeg je u pogodak i pobjedu pretvorio najbolji strijelac ekipe iz Gabele Dženan Haračić.

Prvi pratitelj GOŠK-a ostao je konjički Igman koji je s 3:1 slavio na teškom gostovanju u Bihaću i sada ima samo bod manje od ekipe iz Gabele. Zanimljivo, sve golove za ekipu iz Konjica postigli su igrači s klupe, Seid Zukić, Elvis Bibić i Adnan Hrelja.

U Tomislavgradu se igralo u skoro nemogućim uvjetima, uz prolom oblaka i natopljen teren, pa utakmica Tomislava i kakanjskog Rudara i nije mogla završiti nego bez golova.