Trener Širokog nakon remija u Ugljeviku

Sedloski: U nastavku smo se neshvatljivo povukli

Trener Širokobriježana Goce Sedloski na konferenciji za medije nakon utakmice istaknuo je da se njegova momčad neshvatljivo povukla u nastavku utakmice.
Sport / Nogomet | 30. 03. 2019. u 21:30 Bljesak.info

Zvijezda 09 i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u Ugljeviku u susretu 24. kola Premijer lige BiH.

''U prvom smo poluvremenu iz jedne prilike zabili pogodak. U nastavku smo se neshvatljivo povukli, Zvijezda je preuzela inicijativu i zasluženo stigla do izjednačenja. Na kraju je rezultat realan, možemo biti i jedni i drugi zadovoljni rezultatom, jer je teško igrati na ovakvom terenu. No, ne treba tražiti neko opravdanje, uvjeti su bili isti za obje momčadi'', kazao je makedonski stručnjak nakon utakmice.

U 25. kolu Široki Brijeg na Pecari dočekuje GOŠK. Susret je na rasporedu u nedjelju, 7. travnja, s početkom u 16:30 sati.