Dva gola Tatara

Sarajevo pobjednički kroz Cardiff, u drugom kolu na Dinamo

Momčad Sarajeva plasirala se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu prvaka pobijedivši u Cardiffu velškog prvaka Connah's Quay Nomads s 2:0.
Sport / Nogomet | 19. 08. 2020. u 21:34 S.B. | Bljesak.info

Aktualni prvak Bosne i Hercegovine bio je postavljen u ždrijebu kvalifikacija za Ligu prvaka, ali budući da je velški prvak bio nepoznanica, a i što se utakmica igrala u gostima, na Koševu nisu bili spokojni uoči prvog europskog izleta.

Ipak, s dva gola Benjamina Tatara Sarajevo se riješilo svih briga i prošlo je u drugo kolo. Tatar je u 16. minuti iskoristio sjajnu asistenciju Ivana Jukića, a u 65. minuti solo akcijom postigao je drugi pogodak.

U drugom kolu momčad Vinka Marinovića igrat će protiv bjeloruskog Dinama iz Bresta koje je iznenađujuće svladalo kazahstansku Astanu.