II. kolo kvalifikacija

Sarajevo odigralo neodlučeno kod talijanske Atalante

Iako se činilo kako će Talijani već u prvoj utakmici riješiti pitanje konačnog pobjednika, međutim u nastavku dolazi do preokreta
Sport / Nogomet | 27. 07. 2018. u 00:20 Fena

Nogometaši Sarajeva odigrali su neodlučeno 2:2 u gostima kod talijanske Atalante u prvom susretu drugog pretkola kvalifikacija za Europsku ligu.

Talijani su od početka krenuli silovito i već nakon 11 minuta poveli i to pogotkom Rafaela Toloia. Sarajevo se postavilo defanzivno i čekalo svoju šansu iz kontranapada, ali je u sudačkoj nadoknadi ponovno primilo pogodak. Strijelac drugog pogotka za domaće bio je Gianluca Mancini.

Tada se činilo kako će Talijani već u prvoj utakmici riješiti pitanje konačnog pobjednika, međutim u nastavku dolazi do preokreta. Prvo je rezerva Haris Handžić smanjio rezultat u 67. minuti, a pet minuta kasnije Aladin Šišić je poravnao rezultat, koji se do kraja utakmice nije mijenjao.

Uzvrat se igra u Sarajevu za sedam dana.