Pripreme

Sarajevo izgubilo od Partizana

Sport / Nogomet | 09. 02. 2014. u 14:29 M.M.

Nogometaši Sarajeva u Antaliji su odigrali pripremni meč sa starim rivalom, beogradskim Partizanom, a ekipa iz Srbije na kraju je slavila s 1:0 golom Ninkovića u 81. minutu susreta.

U sastavu Sarajeva od prve minute je zaigrao novi igrač Mato Jajalo, koji je u redove sarajevskog prvoligaša stigao na posudbu iz njemačkog Kölna.

Tijekom susreta trener Sarajeva Robert Jarni pravio je mnoštvo izmjena, te su priliku da se dokažu na terenu dobili skoro rezervni igrači.

Nogometaši Sarajeva su se tijekom cijelog susreta ravnopravno nosili s Partizanom, ali nisu uspjeli zatresti mrežu protivnika.

U sklopu priprema u Antaliji, Jarnijevi izabranici će još odigrati utakmicu protiv moskovskog Torpeda, a povratak ekipe u Sarajevo zakazan je za 15. veljače.