BiH - Crna Gora 2:0

Saničanin i Popović srušili Crngorce u Vrapčićima

Sport / Nogomet | 10. 11. 2016. u 14:09 S.K.

Mlada nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je u Mostaru Crnu Goru rezultatom 2:0.

Siniša Saničanin i Marin Popović Crnogorce su u ovom prijateljskom susretu riješili pogocima u prvom dijelu, u nastavku nije bilo golova.

Izbornik Darko Nestorović za ovaj je duel uglavnom pozvao igrače iz domaćeg prvenstva i regije, ali i devet igrača koji nemaju pravo nastupa u idućim kvalifikacijama.

“Odigrali smo dobru utakmicu protiv jake reprezentacije. Postigli smo dva gola i stvorili nekoliko šansi iz uigranih akcija”, rekao je Nestorović.

“I reprezentacija Crne Gore se pokazala u dobrom svjetlu, pogotovo u drugom poluvremenu. Naša obrana je bila na visini zadatka i nismo protivniku dozvolili da nas ugrozi. Čestitam protivniku na korektnoj igri, a svojim igračima na zasluženoj pobjedi”, doda je.

Bosna i Hercegovina - Crna Gora 2:0 (2:0)
Stadion: Vrapčići, Mostar
Sudac Irfan Peljto
Strijelci: 1:0 - Saničanin (20.), 2:0 - Popović (26.)
Žuti kartoni: Saničanin (BiH), Kotorac (Crna Gora)

Bosna i Hercegovina: Nemanja Trkulja, Marin Galić, Siniša Saničanin, Aleksandar Jovičić, Kerim Memija, Marin Popović, Anel Husić, Amer Gojak, Ajdin Redžić, Vladimir Grahovac, Mićo Kuzmanović. Još su igrali: Advan Kadušić, Dejan Maksimović, Luka Menalo, Marko Mihojević, Rijad Kobiljar.
Izbornik: Darko Nestorović.

Crna Gora: Marko Novović, Dragan Grivić, Andrija Vukčević, Momčilo Rašo, Momir Đuričković, Boris Cmiljanić, Oliver Šarkić, Marko Vuković, Dejan Kotorac, Armin Pjetrović, Driton Camaj. Još su Igrali: Milisav Vuksanović, Filip Kukuličić, Luka Uskoković, Đorđije Vukčević, Zoran Petrović, Milija Golubović, Mihailo Perović, Stefan Vukčević, Stefan Bajić, Marko Vučić, Anđelo Rudović.
Izbornik: Mojaš Radonjić.