NK Široki Brijeg

Sablić: Herojski smo izdržali pritiske Sarajeva

Sport / Nogomet | 11. 05. 2017. u 13:16 D.L.

''Bila je ovo jako tvrda utakmica, rekao bih jako izjednačenih momčadi. Mi smo dobro ušli u utakmicu i bili smo spremni na pritisak Sarajeva na otvaranju utakmice, ali odigrali smo pametno. Nismo riskirali i na kraju smo u završnici prvog poluvremena, u idealnom trenutku, uspjeli postići pogodak'', izjavio je trener Širokog Brijeg Goran Sablić nakon pobjede njegove momčadi na Koševu (0:1) u prvom susretu finala Kupa BiH protiv Sarajeva.

''Plavo-bijeli'' su slavili pogotkom Josipa Barišića iz 45. minute kada je, nakon kornera, glavom s desetak metara zatresao mrežu ''Bordo'' momčadi.

''Herojski smo izdržali pritiske Sarajeva, pogotovo u posljednjih dvadeset minuta, i mogu reći kako je ovo minimalna, ali zaslužena pobjeda za nas'', dodao je Sablić.

Uzvratni susret na rasporedu je u srijedu, 17. svibnja, s početkom u 20.00 sati na, očekuje se, punoj Pecari uz izravan prijenos na ArenaSport.