Serie A

Roma s dva crvena kartona do boda protiv Fiorentine

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma i Fiorentina su odigrale 1-1.
Sport / Nogomet | 11. 12. 2023. u 00:10 Bljesak.info

Roma je povela u samom otvaranju utakmice kada je Lukaku u 5. minuti glavom u mrežu proslijedio ubačaj Dybale, ali na kraju mora biti zadovoljna i bodom jer je susret okončala s dva igrača manje.

Još kod rezultata 1-0 u 64. minuti zbog drugog žutog kartona isključen je Zalewski, a samo dvije minute potom je Martinez Quarta sjajnim udarcem glavom poravnao na 1-1.

U 87. minuti je zbog preoštrog starta izravni crveni karton dobio i Lukaku, ali Fiorentina u preostalom vremenu nije uspjela postići pobjednički pogodak.

Sažetak utakmice OVDJE

Fiorentina je sedma sa 24 boda, koliko ima i šesti Napoli, dok je Roma četvrta sa 25 bodova, koliko ima i peta Bologna.

U nedjelju su također igrali Frosinone i Torino, a završilo je bez golova.

Monza je kod kuće slavila protiv Genove 1-0, dok je Bologna bila uspješna na gostovanju kod Salernitane, upisavši vrijednu pobjedu od 2-1. GOLOVI

Na vrhu je Inter sa 38 bodova, dva manje ima drugi Juventus.