Kup prvaka

Roma dobila Real, navijači utrčali u teren

Sport / Nogomet | 30. 07. 2014. u 08:56 S. M.

Boljim izvođenjem jedanaesteraca na Međunarodnom kupu prvaka u Washingtonu Manchester United svladao je Inter iz Milana rezultatom 5:3. U 90 minuta utakmice nije bilo golova.

U okviru istog turnira Roma je u Dallasu svladala madridski Real s 1:0, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Francesco Totti u 58. minutu.

Miralema Pjanića u 65. minuti utakmice zamijenio De Rossi. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić je za Real zaigrao od starta utakmice i ostao na terenu do 73. minute.

Četiri minute prije kraja oko tridesetak navijača, uglavnom Real Madrida utrčalo je na travnjak, te potrčalo ka klupi "kraljevskog kluba" gdje su sjedili rezervni igrači te oni koji su zamijenjeni tijekom utakmice.

Do kraja turnira odigrat će se još dvije utakmice, obje 2. kolovoza, a sastat će se: Inter - Roma i Manchester United - Real Madrid.