Seria A

Rezerve Juventusa, na krilima 19-godišnjeg Keana, razbile Udinese

Junak pobjede ''Zebri'' bio je 19-godišnji napadač Moise Kean koji je postigao prva dva gola u 11. i 39. minute te izborio kazneni udarac.
Sport / Nogomet | 08. 03. 2019. u 23:00 Bljesak.info

Vodeći sastav talijanskog nogometnog prvenstva Juventus u prvoj je utakmici 27. kola na svom stadionu s pričuvnim sastavom uvjerljivo svladao Udinese sa 4-1 (2-0).

Junak pobjede ''Zebri'' bio je 19-godišnji napadač Moise Kean koji je postigao prva dva gola u 11. i 39. minute te izborio kazneni udarac iz kojega je Emre Can povisio na 3-0 u 67. minuti. Konačni rezultat postavio je Blaise Matuidi u 71. minuti, javlja Hina.

Bivši napadač hrvatske reprezentacije Mario Mandžukić ostao je na klupi Juventusa, njega je trener Allegri zajedno s Cristianom Ronaldom čuvao za uzvratni dvoboj osmine finala Lige prvaka kada će u utorak pokušati nadoknaditi 0-2 zaostatak protiv madridskog Atletica.

Juventus je na vrhu ljestvice sa 75 bodova, čak 19 više od drugog Napolija, dok je Udinese 15. sa 36 bodova.