Serie A

Remi Rome i Atalante na Olimpicu, ozljeda Kolašinca

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici talijanskog nogometnog prvenstva, derbiju 19. kola Roma i Atalanta su na Olimpicu podijelili bodove odigravši 1-1.
Sport / Nogomet | 07. 01. 2024. u 23:40 Bljesak.info

Gosti su poveli već u osmoj minuti golom Teuna Koopmeinersa, a izjednačio je Paulo Dybala iz kaznenog udarca u 39. minuti.

U početnoj postavi gostujuće momčadi bio je Sead Kolašinac, jedan od najboljih pojedinaca na utakmici, ali se nažalost ozlijedio pred kraj susreta te je morao biti zamijenjen.

Juventus je osvojio važna tri boda u lovu na Inter pobijedivši Salernitanu sa 2-1. Daleko teže nego što se očekivalo Juve je osvojio tri boda na gostovanju protiv posljednje momčadi Serie A.

Torino je svladao Napoli sa 3-0, upisavši prvu pobjedu u posljednjih 16 međusobnih susreta.

Serie A, 19. kolo:

Torino - Napoli 3-0 (Sanabria 43, Vlašić 53, Buongiorno 66)
Udinese - Lazio 1-2 (Walace 59 / Pellegrini 12, Vecino 76)
Empoli - Milan 0-3 (Loftus-Cheek 11, Giroud 31-11m, Traore 88)
Salernitana - Juventus 1-2 (Maggiore 39 / Junior 65, Vlahović 90+1)
Roma - Atalanta 1-1 (Dybala 39-11m / Koopmeiners 8)

Subota:

Sassuolo - Fiorentina 1-0 (Pinamonti 9)
Lecce - Cagliari 1-1 (Gendrey 31 / Oristanio 68)
Frosinone - Monza 2-3 (Harroi 56, Soule 76-11m / Dany Mota 18, Carboni 45, Soule 55-ag)
Inter - Verona 2-1 (Martinez 13, Frattesi 90+3 / Henry 74)