19. kolo Premijer lige BiH

Remi koji ne odgovara nikome: GOŠK - Radnik 1:1

Remi u Gabeli ne odgovara nikome te GOŠK i Radnik očekuje grčevita borba za ostanak u ligi.
Sport / Nogomet | 02. 12. 2018. u 15:15 Bljesak.info

Nogometaši GOŠK-a odigrali su neodlučeno (1:1) s bijeljinskim Radnikom u susretu 19. kola Premijer lige BiH igranom u Gabeli.

Unatoč lošem travnjaku, utakmice je obilovala prilikama, no prvi pogodak je pao tek u drugom poluvremenu.

Prvi su u vodstvo došli gosti iz Bijeljine, a pogodak je postigao Martinović u 53. minuti nakon kornera.

Gabeljani su krenuli po izjednačenje, ali nisu uspjeli pogoditi nekoliko izglednih prilika te su se propisno ispromašivali.

Ipak, do izjednačenja su došli u 80. minuti kada se za brojne promašaje iskupio rezervni igrač Ramić.

U posljednjih deset minuta obje momčadi su stvorile dobre prilike, no na kraju su ipak podijelili po bod te ih očekuje grčevita borba za ostanak u Premijer ligi BiH.