24. kolo Premijer lige

Remi Goška i Željezničara u Gabeli

Gosti iz Sarajeva poveli su u 30. minuti golom Ermina Zeca. Mujezinović je glavom prebacio defanzivca GOŠK-a, Zec se ubacio i poluvolejom šutirao te pogodio mrežu domaćih.
Sport / Nogomet | 31. 03. 2019. u 19:32 Fena

Nogometaši Goška i Željezničara odigrali su u nedjelju u Gabeli neriješeno 1:1, u susretu 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U 56. minuti domaći su izjednačili. Hasanović je dugo vukao loptu, dodao do Ereiza koji je izašao pred gol Željezničara, prošao pored Kjosevskog koji ga ruši, a glavni sudac je pokazao na bijelu točku. Siguran sa 11 metara bio je Mirsad Ramić.

Do kraja se rezultat nije mijenjao.

U narednom kolu Željezničar na Grbavici dočekuje gradskog rivala i lidera na ljestvici, ekipu Sarajeva, dok Gošk ide u goste Širokom Brijegu.