Engleska

Redsi zasjeli na vrh i gurnuli Fulham prema 2. ligi!

Salah nakon sumnjive situacije napokon zabio
Sport / Nogomet | 11. 11. 2018. u 15:54 Bljesak.info

Liverpool se, nakon posrtanja kod Crvene Zvezde u Ligi prvaka, vratio pobjedničkim navikama - na Anfieldu je s 2:0 pao Fulham.

Kloppova momčad zasjela je tako privremeno na vrh premierligaške tablice te čeka kako će svoje susrete odigrati Chelsea i Manchester City.

S druge strane, Fulham je ostao sam na dnu poretka te je s mizernim učinkom od samo 5 boda sve bliži ekspresnom povratku u Championship, prenosi Goal.com.

Suprotno očekivanjima, prvi su povesti trebali Londončani, ali je u 24. minuti Ramon Sessegnon promašio izglednu priliku.

Kazna je uslijedila u 41. minuti kada je konačno pogodak zabio Mohamed Salah. Ipak, gol egipatskog virtouza ostat će pod sumnjom jer mu je prethodilo nepostojeće zaleđe Mitrovića. Od prekida pred gostujućim vratima sjevnula je kontra i već 14 sekundi kasnije Liverpool je vodio.

Pobjedu redsa potvrdio je Shaqiri pogotkom u 53. minuti.