Premier League

Redsi suvereni protiv Topnika na Emiratesu

I drugi derbi dana u Premier ligi otišao je na stranu gostiju. Liverpool je na Emiratesu u subotu razmontirao Arsenal s 3:0. Ono najbitnije dogodilo se u drugom dijelu utakmice.
Sport / Nogomet | 04. 04. 2021. u 00:41 Bljesak.info

Ubilježena je još jedna pobjeda aktualnih prvaka u glavnom gradu Engleske.

Redsi su srušili Topnike rezultatom 3:0, a pobjedu je donio Jota koji je ušao u 61. minuti, da bi samo tri minute kasnije zabio za 1:0.

U 68. minuti za 2:0 strijelac je bio Salah, da bi konačnih 3:0 postavio Jota drugim golom u 82. minuti.

Zanimljivo, bodove su nogometaši Liverpoola u ovoj sezoni ispustili jedino protiv Fulhama odigravši 1:1. Sa svih ostalih gostovanja iz Londona vratili su se s tri boda.

Liverpool je sada peti s 49 bodova, dva manje od Chelseaja i mjesta koja vode u Ligu prvaka, dok je Arsenal deveti s 42 bodova.

U susretu između Leedsa i Sheffield Uniteda slavili su s 2:1 domaći Paunovi.

Leicester United nije imao prevelikih izgleda na svom King Poweru protiv Manchester Cityja (0:2), a rezultat dana postigao je WBA, pregazivši Chelsea na Stamford Bridgeu 5:2.