Premier League

Redsi se poigrali s Vukovima i održali korak s Pijetlovima

Kloppovi igrači bili su vrlo raspoloženi u srazu s Vukovima te su slavili s uvjerljivih 4:0.
Sport / Nogomet | 06. 12. 2020. u 22:35 Bljesak.info

U sklopu 11. kola Premier lige, Liverpool je na Anfieldu dočekao Wolverhampton.

Goste je načeo Mo Salah u 24. minuti, iskoristivši sjajnu dugačku loptu poslanu iz obrane Redsa.

Na iduću promjenu rezultata trebalo je pričekati do 58., kada je Wijnaldum sjajno povukao i još bolje pogodio za 2:0.

Potom se Mo Salah našao u ulozi asistenta budući da je nabacio Matipu u sam peterac za sada već uvjerljivih 3:0.

Potop Wolvesa 'osigurao' je Semedo postigavši autogol u 78. minuti susreta.

Ponovimo kako je Tottenham u londonskom derbiju ispalio Topnike (2:0), a Leicester je pogotkom Varyja u 90. minuti svladao Sheffiled, dok je Bilićev WBA stradao 1:5 protiv Crystal Palacea.