Serie A

Rebić hat-trickom dostojno zamijenio Zlatana

Milana je s visokih 7:0 slavio kod Torina u 36. kolu Serie A. Ante Rebić je mrežu domaćina pogađao u 67., 72. i 79. minuti, a prethodno je u 62. asistirao Hernandezu.
Sport / Nogomet | 13. 05. 2021. u 00:05 Bljesak.info

Ante Rebić zabio je hat-trick i jednom asistirao u pobjedi Milana 7:0 kod Torina u 36. kolu Serie A.

U strijelce se u ovom kolu upisao i Marcelo Brozović i to u pobjedi Intera 3:1 protiv Rome. Hrvatski veznjak zabio je u 11. minuti.

Za 2:0 u 20. je zabio Vecino, dok je strijelac za Romu bio Mkitarjan u 31. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Lukaku u 90. Asistenciju za Romu ubilježio je Edin Džeko.

Zabio je i Mario Pašalić u slavlju Atalante 2:0 protiv Beneventa i to u 67. minuti kada je postavio konačan rezultat, osam minuta nakon odlaska s klupe. Prethodno je za 1:0 u 22. minuti zabio Muriel.

Milan Badelj asistirao je u 13. minuti Zappacosti za 1:0 Genoe na gostovanju kod Bologne, da bi u 32. bio zamijenjen zbog ozljede. Konačnih 2:0 postavio je Scamacca iz penala u 61. minute.

Cristiano Ronaldo postao je prvi igrač Juventusa koji je u tri sezone postigao 100. golova.

Večeras je zabio drugi gol Stare dame u pobjedi 3:1 kod Sassuola. Za Juve su još pogađali Rabiot i Dybala, dok je Raspadori bio strijelac kod domaćina.

Cagliari i Fiorentina odigrali su bez golova, dok je utakmica Sampdoria – Spezia završila 2:2. Lazio je s 1:0 pobijedio Parmu.

Inter koji je već ranije osigurao naslov ima 88 bodova, Atalanta i Milan su na 75, Napoli na 73, Juventus na 72.

Na dnu su, već ranije ispali, Parma i Crotone, a Beneventu dva kola prije kraja mjesto spasa bježi četiri boda. Cagliari, Torino i Spezia su timovi koje  Benevento matematički može prestići.