La Liga

Real uvjerljiv bez Zidanea, Modrić se vratio na svoju razinu

Bez Zinedinea Zidanea, koji je u izolaciji zbog pozitivnog testa na Covid-19, Real Madrid je slavio na gostovanju kod Alavesa 4:1 u 20. kolu Primere.
Sport / Nogomet | 23. 01. 2021. u 23:02 Bljesak.info

Real Madrid je slavio na gostovanju kod Alavesa 4:1 u 20. kolu Primere, a umjesto Zidanea koji se nalazi u izolaciji, vodio ih je pomoćni trener David Bettoni.

Kraljevski klub posao je riješio u prvom poluvremenu kada su zabili tri gola.

Casemiro u 15., Benzema u 41. i Hazard u 45. trasirali su put Realu do pobjede.

Joselu je u 59. smanjio na 3:1, da bi pitanje pobjednika riješio Benzema u 70. minuti na asistenciju Modrića. Luka je sedam minuta kasnije zamijenjen.

Alaves je inače na ovoj utakmici proslavio 100. rođendan, a trenutno su 17. momčad Primere s 18 bodova.

Real je drugi s 40 bodova, četiri manje od Atletica, koji ima i dvije utakmice manje.

U ranijem terminu Sevilla je s 3:0 bila bolja od Cadiza, a junak utakmice bio je En Nesyri koji je zabio hat-trick. Pogađao je u 35., 39. i 62. minuti.

Za napadača Seville to je drugi hat-rick u dva tjedna. Prvi je zabio 9. siječnja protiv Real Sociedada.

Sevilla je peta s 33 boda, dok je Cadiz deveti s 24 boda.

Real Sociedad i Betis odigrali su 2:2, a svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Isak u 48. i Oyarzabal u 57. zabili su za domaćine, da bi Canales u 86. i Joaquin spasili bod gostima.

Real Sociedad je šesti s 31 bodom, dok je Betis osmi s 27 bodova.

Još su igrali Huesca i Villarreal, neodlučeno 0:0.