Liga prvaka

Real s dva gola prednosti čeka uzvrat u Londonu

Nogometaši Real Madrida u prvoj su utakmici četvrtfinala Lige prvaka slavili protiv Chelseaja s 2:0, golovima Benzeme i Asensia. Gosti su ostali s igračem manje nakon što je Chilwell dobio izravni crveni karton...
Sport / Nogomet | 12. 04. 2023. u 23:06 Bljesak.info

Kraljevski klub se na dominantan način obračunao s Englezima i dvama pogocima napravio velik korak prema polufinalu.

Real je od 60. minute igrao s igračem više, nakon što je Chilwell dobio izravni crveni karton, a dva gola bila su im dovoljna za uvjerljivu prednost pred uzvrat.

Strijelci su bili Karim Benzema u 22. i Marco Asensio u 75. minuti. GOLOVI

Real je s ovom pobjedom došao na korak do još jednog plasmana u polufinale Lige prvaka.

Pobjednik ovog dvomeča ide na pobjednika između Cityja i Bayerna. City je u prvom dvoboju pobijedio 3:0.

Luka Modrić odigrao je vrlo dobrih 80 minuta te je ispraćen ovacijama. Mateo Kovačić igrao je svih 90 minuta za Chelsea.