Abu Dhabi

Real Madrid izborio finale klupskog SP-a

Real će u finalu igrati protiv brazilskoga Gremija koji je u utorak u polufinalu nakon produžetka pobijedio meksičku Pachucu sa 1:0.
Sport / Nogomet | 13. 12. 2017. u 20:30 Fena

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale Svjetskog klupskog prvenstva u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, nakon što su u polufinalnom ogledu u Abu Dhabiju pobijedili Al Jaziru sa 2-1.

Al Jazira je povela u 45. minuti golom Romarinha, izjednačio je Cristiano Ronaldo u 53. minuti, a pobjednički pogodak za Španjolce zabio je Gareth Bale u 82. minuti.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu i bio je jedan od najboljih igrača utakmice.

Ulaskom u finale aktualni europski i španjolski prvak ima priliku u jednoj kalendarskoj godini osvojiti čak pet trofeja nakon što je osvojio i europski i španjolski Superkup.

Real će u finalu igrati protiv brazilskoga Gremija koji je u utorak u polufinalu nakon produžetka pobijedio meksičku Pachucu sa 1-0.

Finale je na rasporedu u subotu, 16. prosinca, kada je i susret za treće mjesto.