Premier League

Rashford u zadnji čas donio tri boda Manchester Unitedu

United je sa 30 bodova iz 16 utakmica došao na drugo mjesto, ispred Leicestera i Evertona koji imaju bod manje, a vodeći Liverpool ima dva boda više od Crvenih vragova.
Sport / Nogomet | 29. 12. 2020. u 23:25 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su na svom Old Traffordu Wolverhampton s 1:0 (0:0) pogotkom u trećoj minuti sučevog dodatka i tako su došli na drugo mjesto engleske Premier lige s dva boda zaostatka za vodećim Liverpoolom.

Obrana Wolverhamptona je 93 minute bile neprobojna, a onda je Marcus Rashford, uz veliku pomoć nesretnog braniča gostiju Romaina Saissa od kojeg se lopta odbila i prevarila vratara Patricija, uspio postići pogodak vrijedan velika tri boda.

Nogometaši Leeds Uniteda s uvjerljivih su 5:0 (4:0) slavili na gostovanju kod West Bromwich Albiona, dok je Arsenal s minimalnih 1:0 slavio kod Brightona i tako došao do druge uzastopne pobjede.

Southampton i West Ham su odigrali miroljubivih 0:0, a Burnley je osvojio važna tri boda protiv ‘davljenika’ Sheffield Uniteda. Za minimalnih 1:0 strijelac je bio Mee u 32. minuti.