Premijer liga BiH

Željo devetom pobjedom u prvenstvu preuzeo vrh ljestvice!

Derbi kola u nedjelju će na ''Pecari'' igrati Široki Brijeg i Zrinjski, a istog dana Sarajevo na ''Koševu'' dočekuje Čelik.
Sport / Nogomet | 28. 10. 2017. u 17:36 Fena

Nogometaši Radnika iz Bijeljine svladali su tuzlansku Slobodu s 1:0, u utakmici 13. kola nogometne Premijer lige BiH.

Jedini gol na utakmici, u 48. minuti, postigao je nogometaš domaće ekipe Irfan Hadžić. Radnik je do kraja utakmice imao nekoliko prilika da poveća prednost, ali promjene rezultata nije bilo.

Krupa je na svom terenu deklasirala Vitez s 3:0. Golove za Krupu postigli su Ljubenović (16.), Barić (33.) i Dabić (90.).

Nogometaši Željezničara pobijedili su ekipu Mladosti iz Doboj Kaknja sa 2:0.

Oba gola postigao je Goran Zakarić, u 15. i 36. minuti.

Željezničar je tako drugi put u četiri dana uspio pobijediti Mladost, nakon trijumfa u srijedu u Kupu BiH, te se devetom pobjedom u sezoni izjednačio na prvom mjestu ljestvice sa Zrinjskim koji ima utakmicu manje.

Posljednjih desetak minuta Mladost je igrala s igračem manje nakon što je isključen Arežina.