PSG-u Classique

PSG bolji od Marseillea: Di Maria napravio show u Parizu

Dvostruki strijelac za PSG bio je Angel Di Maria (55, 66), a jedan gol dodao je Kylian Mbappe (45+2), koji u sudačkoj nadoknadi (90+4) nije iskoristio penal. Jedini gol za goste zabio je Valere Germain (46).
Sport / Nogomet | 18. 03. 2019. u 08:28 Bljesak.info

U derbiju 29. kola nogometnog prvenstva Francuske PSG je na Parku prinčeva protiv Olympique Marseillea slavio 3:1.

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car odigrao je cijeli susret za Marseille, koji je u 62. minuti ostao s igračem manje jer je golman Steve Mandanda dobio crveni karton.

Bordeaux i Rennes odigrali su 1:1. Bordeaux je poveo golom Francoisa Kamana u 59. minuti i imao je pobjedu u rukama sve do sudačke nadoknade, kada je izjednačenje Rennesu donio M'Baye Niang (90+2).

Bivši Hajdukovac Toma Bašić, koji je odigrao cijeli susret za Bordeaux, u 20. minuti je odlično uposlio Francoisa Kamana, čiji je pokušaj glavom bio za malo neprecizan. U 71. Bašić je pokušao iz daljine, ali je golman gostiju bio na mjestu, piše Hina.