Već ranije je pisano kako je Eintracht izvjesio novu cijenu za Antu Rebića.
Klub iz Frankfurta će od Milana ovog ljeta tražiti impozantnih 40 milijuna eura, a sudeći prema posljednjim nastupima hrvatskog reprezentativca, Zvone Boban i Paolo Maldini će isplatiti tu cifru.
Sjajni krilni napadač je u zadnjih mjesec i pol dana postigao šest golova u Serie A te je uz povratnika Zlatana Ibrahimovića glavna poluga trenera Stefana Piolija.
Iz tog razloga ne čudi što će Rossoneri ići u taj posao s njemačkim prvoligašem, a ukoliko do tog posla u konačnici i dođe, od njega će profitirati čak tri kluba.
Osim Eintrachta, dio spomenutih 40 milijuna eura zaradit će i Fiorentina koja je na ljeto 2018. prodala Rebića u Bundesligu. I to će zaraditi popriličan novac jer su tada u ugovor ugradili klauzulu prema kojoj će zaraditi polovicu od tog iznosa, što znači da Eintrachtu ide tek 20 milijuna, a druga polovica klubu iz Firence.
Svoj dio kolača dobit će i RNK Split koji je u transferu 2013. godine ugradio klauzulu prema kojemu i njima ide dio odštete za novi transfer, a talijanski mediji tada su pisali o cifri od 20 posto postignutog iznosa transfera.