Zlata vrijedni bodovi

Pozitivan šok: GOŠK s novim trenerom do pobjede u sudačkoj nadoknadi!

Sport / Nogomet | 12. 11. 2023. u 15:16 M.V. | Bljesak.info

GOŠK je došao do višestruko vrijednih bodova pobijedivši Zvijezdu 09 u Ugljeviku s 2:1. U prvoj utakmici pod vodstvom novog trenera Tonija Karačića GOŠK je uspio pobijediti i prekinuti crni niz, a pobjeda nad Zvijezdom ima veći značaj jer je ostvarena protiv izravnog konkurenta u borbi za ostanak.

GOŠK je vodio na poluvremenu golom Aldina Čajića, no u drugom dijelu domaćin je bio puno bolji i zasluženo je izjednačio preko Novice Maksimovića.

I kada su domaći na kraju jurnuli po sva tri boda, dogodio im se šok. U prvom ozbiljnijem napadu GOŠK-a u drugom dijelu, u drugoj minuti sudačke nadoknade Dino Skorup je pogodio za ogromno slavlje gostiju.

Gabeljani su crni niz prekinuli u pravom trenutku, prije reprezentativne stanke, a nakon nje dočekat će Zrinjski.