Novi incident

Potukli se trener i igrač Čelika, sudac obojici dodijelio po crveni karton

Nakon prvog poluvremena utakmice sedmog kola Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine – Centar, između Čelika i Mošćanice, došlo je do incidenta na Bilinom polju.
Sport / Nogomet | 26. 09. 2021. u 21:10 Bljesak.info

Adis Nurković

Zeničani večeras nakon dugo vremena igraju utakmicu pod reflektorima, a poslije prvih 45 minuta došlo je do incidenta u kojem su sudjelovali članovi Čelika.

Čelik vodi nakon prvog dijela sa 1:0, a prilikom odlaska u svlačionice u tunelu su se potukli pomoćni trener Adis Nurković i iskusni defanzivac Aladin Isaković, prenosi SportCentar.

Sve je to vidio glavni sudac Semir Balić iz Tešnja i obojici pokazao crveni karton. Tako da će Zeničani igrati sa igračem manje u drugom dijelu iz bizarnog razloga, a neće biti ni pomoćnog trenera na klupi.