Prva liga FBiH

VIDEO | Posušju derbi i prvo mjesto

U Federalnoj ligi do zimskoj pauzi ostala su još tri kola do zimske pauze, a ovo 13. igralo se kompletno u istom terminu.
Sport / Nogomet | 31. 10. 2020. u 16:07 S.B. | Bljesak.info

Derbi kola odigran je u Posušju gdje je domaćin golom Filipa Nenadića u 14. minuti svladala Zvijezdu i ostala vodeća momčad Prve lige. Inače, obje ekipe ostale su s igračem manje, Jure Glavina je isključen u 68., a Azur Aljkanović u 73. minuti, ali se rezultat nije mijenjao.

GOŠK je ostao bez trenera, ali i dalje gubi. U subotu je s 1:0 slavio Travnik, golom Amera Torlaka u 53. iz jedanaesterca. Inače, i ovdje je bilo crvenih kartona, kod domaćih je isključen Samir Silajdžija početkom drugog dijela, a kod gostiju Mateo Ramljak u 52.

Nakon 13 kola uvjerljivo zadnja je Čapljina koja je izgubila s 1:3 na svom terenu od TOŠK-a.