BiH - Poljska 1:2

Poljaci preokrenuli u Zenici, Bajević zbunio sastavom

Dobar rezultat iz Italije nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine pokvarila je domaćim porazom od Poljske.
Sport / Nogomet | 07. 09. 2020. u 22:45 S.B. | Bljesak.info

Iako je BiH povela golom Harisa Hajradinovića iz jedanaesterca u 24. minuti, do poluvremena su Poljaci izjednačili golom Kamila Glika nakon kornera, a onda u drugom dijelu došli do pobjede preko Kamila Grosickog.

Tako je Duško Bajević krenuo u Ligu nacija s remijem i porazom, a večeras je prilično iznenadio sastavom protiv Poljske, ostavivši na klupi Edina Džeku i Višću, koje je uveo tek u drugom dijelu.

Ipak,vjerojatno je Bajeviću od rezultata važnije bilo to isprobati što više igrača kako bi stekao pravu sliku uoči, objektivno važnijih, utakmica u dodatnim kvalifikacijama za Euro, prvo protiv Sjeverne Irske koju će trebati proći kako bi dobio priliku za plasman.

Budući da je u drugoj utakmici ove skupine Italija svladala Nizozemsku s 1:0, nakon dvije odigrane utakmice BiH je posljednja s jednim bodom.