Bundesliga

Pogodak Kramarića u pobjedi Hoffenheima

Kramarić, koji je igrao do 84. minute, doveo je Hoffenheim u vodstvo u 19. minuti najbolje reagiravši nakon što je udarac Skova blokiran...
Sport / Nogomet | 29. 10. 2021. u 23:46 Bljesak.info

Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić bio je strijelac prvog pogotka u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv berlinske Herthe u prvom susretu 10. kola njemačkog nogometnog prvenstva.

Kramarić, koji je igrao do 84. minute, doveo je Hoffenheim u vodstvo u 19. minuti najbolje reagiravši nakon što je udarac Skova blokiran te je pogodio donji lijevi kut suparničkog gola.

Konačni rezultat postavio je Rudy u 36. minuti.

Za Kramarića je to bio drugi ovosezonski prvenstveni pogodak. Prvi je zabio Wolfsburgu još 25. rujna, javlja Hina.

Ujedno, to je Kramariću deveti gol u mreži berlinske momčadi.

Hoffenheim je preskočio Herthu na ljestvici, sada je sedmi s 14 bodova, koliko ima i šesti RB Leipzig, dok je Hertha 11 s 12 bodova.

Na vrhu je Bayern s 22 boda, jedan manje ima druga Borussia Dortmund.