Prva liga

Pobjede Branitelja i GOŠK-a, poraz Čapljine; neredi u Srebreniku

Sport / Nogomet | 25. 03. 2015. u 16:03 S. M.

Danas su odigrane sve utakmice 18. kola Prve lige Federacije BiH. U derbiju kola u Jajcu su domaći Metalleghe i Goražde odigrali 1:1, pa su gosti iz Goražda ostali na vrhu i nakon ovog kola, jer je Mladost izgubila u Sanskom Mostu.

U Čapljini je domaća momčad izgubila od Budućnosti iz Banovića, a jedini pogodak postigao je Adis Kovačević u 50. minuti. Napokon je slavio i GOŠK pobijedivši u Gabeli Orašje s 2:0, golovima Mateja Rozića i Igora Aničića.

Važna tri boda, pošto su osvojena protiv izravnog konkurenta u borbi za ostanak, ostvario je Branitelj u Rodoču protiv Igmana, a pobjedu 2:0 donijeli su mu Marin Vranjić golom u 83. minuti, te Ivan Mikulić u šestoj minuti sudačke nadoknade.

U Srebreniku je utakmica između Gradine i Radničkog prekinuta u drugom poluvremenu zbog divljanja gostujućih navijača. Tek kada su s navijači iz Lukavca izbačeni sa stadiona utakmica se mogla nastaviti.