La Liga

Pobjeda u Cadizu: Atletico Madrid juriša prema naslovu

Lider španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je u susretu 21. kola Primere na gostovanju pobijedio Cadiz sa 4:2 pobjegavši Real Madridu na deset bodova prednosti.
Sport / Nogomet | 31. 01. 2021. u 21:14 Bljesak.info

Atletico Madrid ne ispušta vrh, a u 21. kolu La Lige su s 4:2 slavili kod Cadiza.

Atletico je poveo u 28. minuti sjajnim golom Suareza iz slobodnog udarca. Samo sedam minuta kasnije stvari na početak vraća Negredo.

U 44. minuti novo vodstvo gostima donosi Saul. Atleti su u 50. minuti stigli do 3:1 golom Suareza iz penala u 50. minuti.

Zanimljivu završnicu golom u 71. minuti učinio je Negredo, da bi konačnih 4:2 u 88. postavio Koke.

Šime Vrsaljko odigrao je drugo poluvrijeme za lidera prvenstva Španjolske.

Atletico je vodeći s 50 bodova, deset više od Reala, koji ima i utakmicu više.

Inače, ostale dvije utakmice nedjeljnog poslijepodnevnog programa, Getafe - Alaves i Granada - Celta Vigo, završile su bez pogodaka.

Barcelona uvečernjem terminu dočekuje Athletic Bilbao.