Liga prvaka

Pobjeda Liverpoola u Madridu, Griezmann zabio dvaput pa pocrvenio

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Atletico Madrid u susretu 3. kola Lige prvaka na gostovanju u Madridu 3:2 (2:2).
Sport / Nogomet | 19. 10. 2021. u 22:59 Bljesak.info

Fantastičnu utakmicu u skupini B su odigrali Atletico i Liverpool u Madridu (2-3). Nakon samo trinaest minuta igre Liverpool je imao dva gola prednosti (Salah i Keita), ali Atletico je uistinu igrao nadahnuto i domaćinu se sve vratilo kroz dva pogotka sjajnog Griezmanna.

Salah je doveo goste u vodstvo u 8. minuti, a Keita je zabio za 2:0 pet minuta kasnije. Griezmann zatim zabija dva gola (20, 34) za izjednačenje.

Prvo je pogodio nakon jednog odbijanca poslije kornera, a potom u svome stilu na dodavanje Felixa.

Međutim, početkom drugog dijela Francuz je od junaka postao tragičar jer je dobio crveni karton nakon neoprezne igre, a brojčanu prednost Liverpool je naplatio u završnici.

U 78. minuti je Salah realizirao jedanaesterac za pobjedu Liverpoola koji se tako, barem djelomično, osvetio za prošlosezonsko ispadanje u osmini finala Lige prvaka.