bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Zrinjski

Plemići u prvoj test utakmici razbili Neretvu

29.01.2017. u 13:39
text

Nogometaši Zrinjskog u prvoj test utakmici ove zime nadigrali su Neretvu iz Metkovića sa uvjerljivih 7:1.

Do trijumfa su prvaci BiH protiv hrvatskog trećeligaša stigli golovima Jasmina Mešanovića i Nemanje Bilbije (2) iz prvog poluvremena te Momčila Mrkaića, Ivana Peke (2) i Saše Kajkuta iz drugog dijela.

Vasilj, Blaić, Jakovljević, Lučić, Kukoč, Petrak, Tomić, Jović, Bilbija, Filipović, i Mešanović činili su startnu postavu, šef struke Ivica Barbarić u drugom je na travnjak poslao Kozića, Barića, Bogdanovića, Kataneca, Stojkića, Pehara, Jamaka, Peku, Todorovića, Kajkuta i Mrkaića. 

Ovim uvjerljivim trijumfom Mostarci su završili pripremni period u Međugorju, danas se vraćaju u Mostar, a u utorak pripreme sele za Medulin. 

U Istri Plemiće čekaju tri nova duela, protiv Mladosti iz Lučana (3. 2.), češkog Hradeca iz Kralova (5. 2.) i Kopera (7. 2.). 

comment icon
svi komentari (0)