Zrinjski-Krupa 4:0

Plemići proigrali na Bakinom debiju

Sport / Nogomet | 01. 04. 2017. u 15:44 Z.D.

Blaž Slišković svoju je kampanju na klupi Zrinjskog započeo efikasnom pobjedom.

Naime, Zrinjski je u prvoj utakmici Lige za prvaka u Mostaru srušio Krupu 4:0 i na taj način arhivirao blijede partije ovog proljeća, apostrofirane porazom od Metalleghea u zadnjem kolu Lige 12, nakon čega je odstupio bivši trener Ivica Barbarić.

Plemići su već do 23. minute imali 3:0 nakon golova Mešanovića, Bilbije i Todorovića, a golijadu je u 71. minuti zaključio Petrak, ali tek nakon nespretne reakcije gostujućeg vratara.

Zrinjski-Krupa 1:0 Mesanovic by goloviliga

Zrinjski-Krupa 2:0 Bilbija by goloviliga

Zrinjski - Krupa 3:0 Todorovic by goloviliga

Zrinjski-Krupa 4:0 by goloviliga

Zrinjski će već u srijedu pod Bijelim brijegom ugostiti Željezničar, koji uoči svoje današnje utakmice sa Slobodom zaostaje četiri boda.

Zrinjski - Krupa 4:0 (Mešanović 7., Bilbija 17., Todorović 23., Petrak 71.)