Englesko prvenstvo

Peti uzastopni poraz Southamptona

Newcastle je vodio 2-0 i 3-1, no gosti su smanjili na 3-2, a premda su od 50. minute imali igrača više, a posljednjih 15 minuta i dva igrača više, nisu uspjeli izjednačiti.
Sport / Nogomet | 06. 02. 2021. u 18:51 Bljesak.info

U susretu 23. kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle United je pobijedio Southampton sa 3-2 nanijevši "Svecima" peti uzastopni ligaški poraz.

Strijelci za tek drugu pobjedu “Svraka” u posljednjih 11 kola bili su Joseph Willock (16), te Miguel Almiron (26, 45+4), dok su pogotke za Southampton zabili Takumi Minamino (30) i Jmaes Ward-Prowse (48).

Newcastle je od 50. minute igrao bez isključenog Jeffa Hendricka, a u 75. minuti je teren zbog ozljede napustio i Fabian Schar, a Steve Bruce više nije imao pravo na izmjene.

Burnley i Brighton su odigrali 1-1. Gosti su poveli u 36. minuti golom Lewisa Dunka, a izjednačio je Johan Gudmundsson u 53. minuti, prenosi Hina.